• 010 - 33 08 200 Öppettider 07:30-17:00
  • Stora volymer? Gratis offert
  • Trustpilot
  • Första beställningen? Fri frakt från 1000 kr ex moms
logo raja 010 - 33 08 200 Öppettider 07:30-17:00
0,00 kr Varukorgen är tom
Snabborder Ange art.nr

Vita bubbelkuvert RAJA

(21 artiklar)
logo_Raja
Upp till 25% RabattNyhet
Från  0,85 kr  exkl. moms
Visa priser
24/48 h leverans*
  • Sparar porto:Påsarna har låg vikt och ger fördelaktigt porto vid postleverans.
  • Stötdämpande:Invändig bubbelfolie ger extra skydd för produkterna under leverans.
  • Enkel användning: Bubbelfolien har extra glatt yta som underlättar iläggning.
  • Självhäftande förslutning med täckremsa.
  • Påsarna är tillverkade av kraftig 75 g/m² papper.Levereras i hela förpackningar.
Läs mer
Nya produkter

 
Art.nr
Invändig
öppning
mm
invändig
höjd
mm
Format
vikt

g
antal
per
bunt

SEK Pris per styck Upp till
25% Rabatt
Antal
1 bunt + 2 buntar + 4 buntar + 8 buntar + 16 buntar +
BKHD 170265161001,501,501,501,501,50
BKHC 140215121001,251,251,251,251,25
BKHA 9016572000,850,850,850,850,85
 PMBL000C 10016062000,850,850,850,850,85
 PMBL0C 15021091001,251,251,251,251,25
 PMBL1C 180260131001,501,501,501,501,50
 PMBL4C 240330221002,252,252,252,252,25
BKHCD 170165101001,501,401,251,201,10
BKHE 210265191002,302,102,001,901,70
BKHF 210335251002,652,452,302,202,00
BKHH 260360291003,202,952,802,652,40
BKHI 29044544754,904,454,254,003,70
BKHK 34047052755,605,054,804,554,20
BKHB 110215102001,301,201,151,101,00
 PMBL00C 12021082001,301,201,151,101,00
 PMBL1RC 18016091001,501,401,251,201,10
 PMBL2C 220260161002,302,102,001,901,70
 PMBL3C 220330201002,652,452,302,202,00
 PMBL5C 270360261003,202,952,802,652,40
 PBL6C 30044035504,904,454,254,003,70
 PBL7C 35047043505,605,054,804,554,20
Detaljerad beskrivning

Stötdämpande!

Levereras i hela förpackningar.

Customer reviews
See all 21 customer reviews
Most recent customer reviews
Bra produkter
By Rasti on 2020-12-18 17:30 - Verifierad recension via Trustpilot
Artikel : BKHD
Bra produkter
By Rasti on 2020-12-18 17:29 - Verifierad recension via Trustpilot
Artikel : BKHC
Bra kuvert
By Jan on 2020-11-24 15:20 - Verifierad recension via Trustpilot
Artikel : BKHC
Bra kuvert
By Jan on 2020-11-24 15:20 - Verifierad recension via Trustpilot
Artikel : BKHH
toppen med minst 10 tecken
By Charles on 2020-11-02 11:33 - Verifierad recension via Trustpilot
Artikel : BKHD
See all 21 customer reviews