• 010 - 33 08 200 Öppettider 07:30-17:00
  • Stora volymer? Gratis offert
  • Trustpilot
  • Leverans inom 24/48 timmar Fri frakt från 2000 kr ex moms
logo raja 010 - 33 08 200 Öppettider 07:30-17:00
0,00 kr Varukorgen är tom
Snabborder Ange art.nr

Vita bubbelkuvert - Rajabul

(11 artiklar)
Upp till 25% Rabatt
Från  0,85 kr  exkl. moms
Visa priser
24/48 h leverans*
  • Sparar porto:
  • Påsarna har låg vikt och ger fördelaktigt porto vid postleverans.
  • Stötdämpande:
  • Invändigt bubbelfolie ger extra skydd för produkterna under leverans.
  • Enkel användning:
  • Bubbelfolien har extra glatt yta som underlättar iläggning.
Självhäftande förslutning med täckremsa. Påsarna är tillverkade av kraftig 80 g/m² papper, 90 g/m² från format 260 x 360 mm. Levereras i hela förpackningar.
Läs mer

 
Art.nr
Invändig
öppning
mm
invändig
höjd
mm
Format
vikt

g
antal
per
bunt

SEK Pris per styck Upp till
25% Rabatt
Antal
Från 100 Från 200 Från 400 Från 800 Från 1600
BKHD 170265161001,501,501,501,501,50
BKHC 140215121001,251,251,251,251,25
BKHG 230335261002,252,252,252,252,25
BKHCD 170165101001,501,401,251,201,10
BKHE 210265191002,302,102,001,901,70
BKHF 210335251002,652,452,302,202,00
BKHH 260360291003,202,952,802,652,40

 
Art.nr
Invändig
öppning
mm
invändig
höjd
mm
Format
vikt

g
antal
per
bunt

SEK Pris per styck Upp till
20% Rabatt
Antal
Från 200 Från 400 Från 800 Från 1600 Från 3200
BKHA 9016572000,850,850,850,850,85
BKHB 110215102001,301,201,151,101,00

 
Art.nr
Invändig
öppning
mm
invändig
höjd
mm
Format
vikt

g
antal
per
bunt

SEK Pris per styck Upp till
25% Rabatt
Antal
Från 75 Från 150 Från 300 Från 600 Från 1200
BKHI 29044544754,904,454,254,003,70
BKHK 34047052755,605,054,804,554,20
Nyligen visade produkter
Bruna bubbelkuvert - Rajabul
Upp till -25%
Bruna bubbelkuvert - Rajabul
11 Artiklar
Från 0,85 kr exkl. moms
Vita säkerhetspåsar utan bälg
Upp till -30%
Vita säkerhetspåsar utan bälg
9 Artiklar
Från 0,75 kr exkl. moms
Bubbelkuvert av plast
Upp till -35%
Bubbelkuvert av plast
7 Artiklar
Från 1,55 kr exkl. moms
Detaljerad beskrivning

Stötdämpande!

Levereras i hela förpackningar.

Kunder som köpt denna produkt köpte också