• 010 - 33 08 200 Öppettider 07:30-17:00
  • Stora volymer? Gratis offert
  • Trustpilot
  • Första beställningen? Fri frakt från 1000 kr ex moms
logo raja 010 - 33 08 200 Öppettider 07:30-17:00
0,00 kr Varukorgen är tom
Snabborder Ange art.nr

Skumfoliekuvert - RAJA

(15 artiklar)
logo_Raja
Upp till 35% RabattBEST PRICE
Från  1,10 kr  exkl. moms
Visa priser
24/48 h leverans*
  • Styv och mjuk: Kraftigt papper utanpå påsen ger extra stabilitet och skumfolie inuti ger ett mjukt skydd.
  • Mångsidig: Passar bra för innehåll som behöver ett mjukt skydd eller inte får vikas.
  • Praktisk: Snabb, självhäftande förslutning med täckremsa.
  • Pris per styck.
Läs mer
Nya produkter

 
Art.nr
Invändig
öppning
mm
invändig
höjd
mm
anpassat
till
vikt

g
paket
med

SEK Pris per styck Upp till
35% Rabatt
Antal
1 bunt + 2 buntar + 4 buntar + 8 buntar + 16 buntar +
PMSG 240330A4342002,852,852,852,852,85
 PMSBG 240330401003,153,153,153,153,15
PMSC 150210A5145002,602,352,051,801,70
PMSE 210260-262503,252,952,652,302,05
PMSF 210330A4322003,853,503,152,702,50
PMSH 260360-431255,505,004,453,903,60
 PMSBA 100160102001,701,551,351,201,10
 PMSBC 150210201002,602,352,051,801,70
 PMSBCD 180160201002,852,652,352,051,85
 PMSBD 180260301003,353,002,702,352,20
 PMSBE 210260301003,603,202,852,502,30
 PMSBF 210330401004,253,853,452,952,75
 PMSBH 260360401005,505,004,453,903,60
 PMSBJ 30043060507,306,705,905,154,75
 PMSBK 35047075508,808,057,156,255,65
Detaljerad beskrivning

Styv och stötdämpande!

Kuvert med skyddande skumfolie och självhäftande täckremsa för säker leverans.
Påsarna är tillverkade av stark 130 g/m² papper och 3 mm skumfolie.
Skumfoliekuverten finns tillgängliga i flera olika storlekar.

Leveransinformation: Levereras i hela förpackningar från 50 kuvert per förp.

Customer reviews
Most recent customer reviews
Leveransen efter en vecka och inte inom 48 timmer.
By Thomas on 2019-10-31 19:33 - Verifierad recension via Trustpilot
Artikel : PMSG